Seznam zaměstnanců

Jméno zaměstnance Funkce Telefon E-mail Všechny organizační jednotky
Antonín Baláš revírník - revír Samčanka +420 724 523 634 abalas@doo.cz revír Samčanka
Ing. Barbora Balášová adjunkt - lesní správa Ostravice +420 602 513 661 bbalasova@doo.cz Lesní správa Ostravice
Ladislav Bár revírník - revír Ondřejník +420 736 747 286 lbar@doo.cz revír Ondřejník
Mgr. Natasza Jadwiga Baron účetní +420603557323 nbaronova@doo.cz Ústředí BL
Miroslav Bednář revírník - revír Hukvaldy +420 724 524 006 mbednar@doo.cz revír Hukvaldy
Rostislav Bennek mistr lesní výroby - revír Mnichov +420 733 530 621 rbennek@doo.cz revír Mnichov
Martin Blažek mistr lesní výroby - revír Podolánky +420 604 147 426 mblazek@doo.cz revír Podolánky
Pavel Botek mistr lesní výroby - revír Baraní +420 603 765 836 pbotek@doo.cz revír Baraní
Jan Chovanec revírník - revír Polom +420 739 035 436 jchovanec@doo.cz revír Polom
Vojtěch Fňukal adjunkt - lesní správa Vrbno p. P. vfnukal@doo.cz Lesní správa Vrbno pod Pradědem
Ing. Petr Foldyna specialista hospodářské úpravy lesa +420 739 677 551 pfoldyna@doo.cz Ústředí BL
Ing. Rudolf Franta revírník - revír Bílá +420 724 523 633 rfranta@doo.cz revír Bílá
Ing. Petr Geschwinder revírník - revír Podolánky +420 724 523 636 pgeschwinder@doo.cz revír Podolánky
Hana Geschwinderová účetní - lesní správa Ostravice +420 733 742 113 hgeschwinderova@doo.cz Lesní správa Ostravice
Ing. Jiří Glogar revírník - farní lesy +420 732 232 970 jglogar@doo.cz Farní lesy
Miroslav Havel mistr lesní výroby - revír Samčanka +420 733 742 117 mhavel@doo.cz revír Samčanka
Dominik Hrůzek mistr lesní výroby - revír Huťě +420 602 546 458 dhruzek@doo.cz revír Huťě
Ing. Ladislav Hudeček manažer kontroly a řízení procesů +420 597 822 303 lhudecek@doo.cz Ústředí BL
Ing. Jaroslav Hudzieczek revírník - revír Drakov +420 775 170 893 jhudzieczek@doo.cz revír Drakov
Ing. David Jan mistr lesní výroby - revír Polom +420 731 700 892 djan@doo.cz revír Polom
Ing. Hana Jarošová mistr lesní výroby - manipulační sklad Vrbno p. P. +420 725 371 305 hjarosova@doo.cz manipulační sklad Vrbno p. P.
Ing. Jan Jurdič lesní správce +420 606 022 216 jjurdic@doo.cz Lesní správa Vrbno pod Pradědem
Ing. Petr Kaděrka revírník - revír Baraní +420 736 747 284 pkaderka@doo.cz revír Baraní
Ing. Hana Kaděrová vedoucí agendy pozemkové evidence +420 724 623 737 hkaderova@doo.cz Ústředí BL
Jan Kavka mistr lesní výroby - revír Bílá +420 734 817 736 jkavka@doo.cz revír Bílá
Ing. Karel Kohout revírník - revír Vidly +420 721 956 865 kkohout@doo.cz revír Vidly
Josef Kokeš technik +420 730 541 851 jkokes@doo.cz Lesní správa Ostravice
Ing. Venuše Komárková – Kinská, Ph.D. zástupce ředitele – vedoucí odbytu +420 602 572 787 vkinska@doo.cz Ústředí BL
Ing. Libor Konvičný ředitel +420 597 822 300 lkonvicny@doo.cz Ústředí BL
Ing. Martin Konvičný revírník - revír Čeladná +420 724 623 936 mkonvicny@doo.cz revír Čeladná
Ing. Tomáš Konvičný zástupce lesního správce pro odbyt +420 724 986 471 tkonvicny@doo.cz Lesní správa Ostravice
Milan Koutný oborník +420 724 523 648 mkoutny@doo.cz Obora Hukvaldy
Ing. Lukáš Koutný mistr lesní výroby - obora Hukvaldy +420 724 525 004 lkoutny@doo.cz Obora Hukvaldy
Ing. Petr Kovalský mistr lesní výroby - revír Ondřejník +420 605 224 200 pkovalsky@doo.cz revír Ondřejník
Jan Kozák mistr lesní výroby - revír Bílý Potok +420 730 572 286 jkozak@doo.cz revír Bílý Potok
Pavel Kramoliš mistr lesní výroby - revír Javorník +420 739 790 464 pkramolis@doo.cz revír Javorník
Miroslav Kramoliš revírník - revír Javorník +420 736 747 389 mkramolis@doo.cz revír Javorník
Martin Kramoliš mistr lesní výroby - revír Trojanovice +420 724 623 937 kramolis@doo.cz revír Trojanovice
RNDr. Pavel Kubačák mistr lesní výroby - revír Kavalčanky +420 732 353 680 pkubacak@doo.cz revír Kavalčanky
Ing. Petra Latnerová zástupce lesního správce pro provoz a ekonomiku +420 724 523 632 platnerova@doo.cz Lesní správa Ostravice
Ing. Lukáš Mareček revírník - revír Bílý Potok +420 732 928 695 lmarecek@doo.cz revír Bílý Potok
Ing. Ivo Martykán referent pro lesní hospodářství +420 728 930 393 imartykan@doo.cz Ústředí BL
Dagmar Johnová hlavní účetní +420 603 458 000 dmigdalova@doo.cz Ústředí BL
Tomáš Navrátil revírník - farní lesy +420 602 888 265 tnavratil@doo.cz Farní lesy
Petr Němec revírník - revír Kavalčanky +420 736 747 289 pnemec@doo.cz revír Kavalčanky
Ing. Pavel Pánek revírník - revír Huťě +420 603 351 690 ppanek@doo.cz revír Huťě
Ing. Jiří Rosík revírník - revír Mnichov +420 728 876 363 jrosik@doo.cz revír Mnichov
Svatava Šigutová účetní - lesní správa Ostravice +420 733 742 118 ssigutova@doo.cz Lesní správa Ostravice
Michaela Skotnicová účetní +420 604 293 715 mskotnicova@doo.cz Ústředí BL
Marek Sobala vedoucí agendy HIM +420 724 524 674 msobala@doo.cz Ústředí BL
Miroslav Sobotík mistr lesní výroby - manipulační sklad Chlebovice +420 733 742 119 msobotik@doo.cz manipulační sklad Chlebovice
Ing. Tomáš Šťastný mistr lesní výroby - revír Vidly +420 703 198 028 tstastny@doo.cz revír Vidly
Ing. Jaroslav Štefek lesní správce +420 724 523 115 jstefek@doo.cz Lesní správa Ostravice
Jakub Štefek mistr lesní výroby - revír Čeladná +420 732 471 092 stefek@doo.cz revír Čeladná
Dominika Stonišová, DiS. asistentka ředitele +420 733 742 120 dstonisova@doo.cz Ústředí BL
Karel Stržínek technický pracovník pro HIM +420 737 079 450 kstrzinek@doo.cz Ústředí BL
Petra Šulkovská, DiS. účetní - lesní správa Vrbno p. P. +420 603 323 555 psulkovska@doo.cz Lesní správa Vrbno pod Pradědem
Vlastimil Svoboda referent pozemkové evidence +420 724 623 721 vsvoboda@doo.cz Lesní správa Ostravice
Ing. Vojtěch Tkáč adjunkt - lesní správa Ostravice +420 722 901 323 vtkac@doo.cz Lesní správa Ostravice
Ing. Richard Toman mistr lesní výroby - revír Drakov +420 739 915 460 rtoman@doo.cz revír Drakov
Yvona Tošenovská asistentka vedoucího agendy HIM +420 734 688 708 ytosenovska@doo.cz Ústředí BL
Aleš Tvarůžek revírník - revír Trojanovice +420 724 525 056 atvaruzek@doo.cz revír Trojanovice
Ing. Michal Vašina technik +420 736 747 293 mvasina@doo.cz Lesní správa Ostravice
Ing. Roman Zeman zástupce lesního správce +420 731 653 610 rzeman@doo.cz Lesní správa Vrbno pod Pradědem
Ing. Ivo Žídek vedoucí střediska Farní lesy +420 724 580 933 izidek@doo.cz Farní lesy
Jarmila Žídková referent pro HIM +420 724 057 540 jzidkova@doo.cz Ústředí BL